Wolskie Centrum Kultury zaprasza do składania ofert na prowadzenie zajęć.

pobierz wzór umowy pobierz wzór oferty pobierz oświadczenie

Zajęcia dla dzieci w wieku 0-4 lata

ZAPYTANIE OFERTOWE na prowadzenie zajęć w placówce Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Młynarskiej 35A w Warszawie. Do obowiązków Wykonawców będzie należało przygotowanie i przeprowadzenie zajęć dla dzieci w wieku 0 – 4 lata
SZCZEGÓŁY

Zajęcia fotograficzne i filmowe

ZAPYTANIE OFERTOWE na prowadzenie zajęć w placówce Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Działdowskiej 6. Do obowiązków Wykonawców będzie należało przygotowanie i przeprowadzenie zajęć fotograficznych i filmowych.
SZCZEGÓŁY

Zajęcia artystyczne i interdyscyplinarne

ZAPYTANIE OFERTOWE na prowadzenie zajęć w placówkach Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Obozowej 85 i ul. Działdowskiej 6 w Warszawie. Do obowiązków Wykonawców będzie należało przygotowanie i przeprowadzenie zajęć artystycznych i interdyscyplinarnych.
SZCZEGÓŁY

Zajęcia muzyczne i wokalne

ZAPYTANIE OFERTOWE na prowadzenie zajęć w placówkach Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Obozowej 85 i ul. Działdowskiej 6 w Warszawie. Do obowiązków Wykonawców będzie należało przygotowanie i przeprowadzenie zajęć muzycznych i wokalnych.
SZCZEGÓŁY

Zajęcia naukowe

ZAPYTANIE OFERTOWE na prowadzenie zajęć w placówce Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Obozowej 85 w Warszawie. Do obowiązków Wykonawców będzie należało przygotowanie i przeprowadzenie zajęć naukowych.
SZCZEGÓŁY

Zajęcia plastyczne

ZAPYTANIE OFERTOWE na prowadzenie zajęć w placówkach Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Obozowej 85, ul. Działdowskiej 6 oraz ul. Wolskiej 46/48 w Warszawie. Do obowiązków Wykonawców będzie należało przygotowanie i przeprowadzenie zajęć obejmujących różne techniki plastyczne, manualne i rękodzielnicze.
SZCZEGÓŁY

Zajęcia ruchowe i taneczne

ZAPYTANIE OFERTOWE na prowadzenie zajęć w placówkach Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Obozowej 85 i ul. Działdowskiej 6 w Warszawie. Do obowiązków Wykonawców będzie należało przygotowanie i przeprowadzenie zajęć ruchowo – tanecznych.
SZCZEGÓŁY

Zajęcia teatralne

ZAPYTANIE OFERTOWE na prowadzenie zajęć w placówce Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Działdowskiej 6. Do obowiązków Wykonawców będzie należało przygotowanie i przeprowadzenie zajęć teatralnych.
SZCZEGÓŁY

Zajęcia techniczne

ZAPYTANIE OFERTOWE na prowadzenie zajęć w placówkach Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Wolskiej 46/48 i ul. Działdowskiej 6. Do obowiązków Wykonawców będzie należało przygotowanie i przeprowadzenie zajęć technicznych.
SZCZEGÓŁY

Zajęcia weekendowe

ZAPYTANIE OFERTOWE na prowadzenie zajęć artystycznych, muzycznych, naukowych, kulinarnych, warsztatów twórczych jednorazowych lub cyklicznych weekendowych w placówkach Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Obozowej 85, ul. Działdowskiej 6, ul. Młynarskiej 35A. Do obowiązków Wykonawców będzie należało przygotowanie i przeprowadzenie wyżej wymienionych warsztatów.
SZCZEGÓŁY